O firmie

Firma AUTO SERWIS "SARZYŃSKI I SYN" to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy świetnie wyspecjalizowanych pracowników.

Profesjonalny Nieautoryzowany  SERWIS  - Audi & BMW Group

Dlaczego warto powierzyć nam swój samochód ?

Personel naszego serwisu odbywa regularne szkolenia w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych, w dziedzinie elektroniki jak i obsługi mechanicznej. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowani w zakresie napraw samochodów marki: BMW, Volkswagen Audi Group. Historia naszego serwisu rozpoczęła się ponad 40-lat  temu przez założyciela firmy Mariana Sarzyńskiego który to pasje i zamiłowanie do motoryzacji przekazał kolejnym pokoleniom. Zdobyte przez lata doświadczenie, w dziedzinie kompleksowych napraw samochodów osobowych jak i dostawczych pozwala dzisiaj zadowolić wielu wymagających  klientów. Stawiamy na  wysoką jakość  usług naszego serwisu, jak i kompleksową obsługę, tak aby radość z jazdy trwała wiecznie.

Jako oficjalnie zarejestrowany niezależny serwis posiadamy indywidualne numery partnera serwisowego co daje nam dostęp do najnowszej wiedzy z dziedziny obsługi i naprawy pojazdów marki Premium, możliwość identyfikacji w sieci dilerskiej jako zaufany i zrzeszony partner.

Ochrona gwarancji w pojazdach

Wprowadzone w czerwcu 2010 roku rozporządzenie Komisji Europejskiej 461/2010, popularnie zwane w Polsce "GVO" umożliwia niezależnym warsztatom przeprowadzanie przeglądów i napraw pojazdów marki Bmw, Audi Group bez obawy, że Twoja gwarancja  straci ważność.

Przeglądy wykonywane  w naszym serwisie oznaczają ochronę gwarancji, ponieważ wszystkie prace wykonywane są według technologii naprawy  producenta przy użyciu oryginalnych części spełniających wymagania jakości OE "Original Equipment".

Stosujemy się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producentów oraz działamy zgodnie z zasadami GVO  Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne w samochodach objętych gwarancją producenta.                   Mając dostęp do informacji zawartych w kluczu Twojego samochodu przez system Key Reader dokonujemy  edycji wpisów w elektronicznej książce serwisowej  pojazdu       jak i aktualizacji danych  w historii pojazdu trwale zapisanej w bazie centralnej BMW AG oraz  Audi Group

Dzięki temu Twój samochód będzie posiadał ciągłą i pełna historie serwisowa z wpisami kilometrów napraw które zostały wykonane w Twoim samochodzie. Mamy możliwość sprawdzenia historii serwisowej pojazdu która jest istotna przy zakupie przez nowego właściciela pojazdu jak również  doborze dalszego planu  obsługi technicznej.

Pracujemy na wysokiej klasy przyrządach techniczno-pomiarowych stosowanych w nowoczesnych serwisach na całym świecie, są one zgodne z obowiązującymi normami Unii Europejskiej, co jednocześnie świadczy o wysokim poziomie naszych usług.

Posiadamy dwa obiekty,  w tym stanowiska  mechaniczne, blacharskie i lakiernicze.

Na wszystkie usługi oraz  części udzielamy 12-to miesięcznej gwarancji.