Regeneracja i renowacja felg aluminiowych

Regeneracja i renowacja felg aluminiowych

Świadczymy usługi pełnego serwisu ogumienia i sprzedaży opon oraz profesjonalną regenerację i prostowanie felg aluminiowych, wraz z lakierowaniem proszkowym.

SPAWANIE FELG

Jakość sprzętu w naszym serwisie i zastosowanie metody TIG umożliwia uzyskanie najwyższej jakości spoin aluminiowych bez zbędnych naprężen materiałowych.

PROSTOWANIE FELG

Nie toczymy felg, tylko je prostujemy! Prostowanie polega na naprawie wszelkich powstałych uszkodzeń oraz powrotu felgi do stanu pierwotnego. Zdarza się, że felga jest na tyle uszkodzona, że podczas prostowania pęka, w takim przypadku niezbędne jest spawanie.

LAKIEROWANIE PROSZKOWE FELG

Uzyskana przez nas powłoka lakiernicza jest w wysokim stopniu odporna na korozję, zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lakierowanie w tym systemie niczym nie odbiega od lakierowania fabrycznego felg, jest zdecydowanie trwalsze od lakierowania konwencjonalnego w kabinach lakierniczych. Sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom.

OBRÓBKA CNC I TOCZENIE FRONTÓW FELG

Jako jeden z nielicznych serwisów dla uzyskanie idealnie połyskującej powierzchni frontu felgi świadczymy usługi z zakresu obróbki frontów metodą CNC. Tak staranie przygotowana powierzchnia pokrywana jest proszkowym lakierem bezbarwnym, nadając feldze idealny połysk wraz z trwałym zabezpieczeniem przed utlenieniem i uszkodzeniami mechanicznymi

CZYSZCZENIE FELG METODĄ CHEMICZNĄ

Nie piaskujemy i nie śrutujemy felg aluminiowych! Przy tego typu metodach ingerencja w powierzchnie felgi jest bardzo silna i mocno degradująca materiał. Po takim działaniu felga jest częściowo zniszczona a powierzchnia bardzo porowata, lakierowanie obręczy po takich operacjach jest znacznie utrudnione i kosztowne, wymaga zastosowaniu wielu wypełniaczy powierzchni, a efekty końcowe bywają mizerne.

Obróbka frontów CNC, lakierowane proszkowo

Chemiczne usuwanie powłoki lakierniczej z felg

Pełna regeneracja, felgi lakierowane proszkowo

Felgi polerowane, lakierowane proszkowo

Audi A6, pełna renowacja, obróbka CNC

Mercedes AMG, polerowane fronty

Stare felgi - nowe życie BMW E60

Pełna renowacja, obróbka CNC, BMW E46 M3

Projekt Rolls-Royce Individual